Al 10 jaar lang vieren wij inmiddels als gezin sinterklaas. Wij kijken er dan ook naar uit om dit jaar de intocht lekker knus samen op de bank te bekijken, samen met lekkere hapjes. Gelukkig heb ik inmiddels een heleboel sinterklaas recepten op kitchemom staan.

Kruidnoten tiramisu
Equipment
- Ovenschaal
Ingrediënten
- 4 eetlepels kristalsuiker
- 250 gram mascarpone
- 250 gram slagroom
- circa 250 gram kruidnoten
- 1 kopje chocolade melk
- 1 theelepel koek- en speculaas kruiden
- Cacaopoeder
- Mini chocolade kruidnoten
Instructies
- Klop de suiker met de slagroom tot het een stijf geheel is. Voeg nu de mascarpone toe aan de slagroom en meng het tot een mooie gladde eenheid.
- Roer nu de koekkruiden door het mengsel heen
- Doe de chocolademelk in een mok. Bedenk de ovenschaal met een laagje kruidnoten. Giet hier de helft van de chocolade melk overheen
- Schep hier boven op een laag van het mascarpone mengsel
- Doe hier bovenop weer een laag kruidnoten en giet hier de rest van de chocolademelk overheen
- Dek af met een laagje van het mascarpone mengsel
- Versier de bovenkant van je tiramisu met de overgebleven kruidnoten en de mini chocolade kruidnoten
- Strooi over de bovenkant nog wat cacao poeder
Deel je een foto op social media? Vergeet dan niet @kitchenmomnl en #Kitchenmomnl te vermelden. Zo zie ik je berichtje ook, en dat vind ik super leuk om te zien!
Wil je op de hoogte blijven? Volg Kitchenmomnl via Instagram hier deel ik foto’s van mijn recepten en achter de schermen beelden. Ook kun je me vinden op Facebook.
Facebook Comments
No Comments